Wieści z mapy globalnej

mapa

VI sezon CW, to dla nas nowe doświadczenie. Mapa globalna zasadniczo wieje nudą, topowe klany farmią złoto, reszta musi codziennie się bić o kawałek terytorium dla siebie. Obecnie toczymy zażarte boje przeciwko koalicji klanów N0MI, MIRKO oraz AVIR. 3 polskie klany, sprzymierzyły się przeciwko GE-PL, bo w pojedynkę żaden z nich, nie dałby rady zdjąć nas z mapy. Ciekawe kto jeszcze dołączy do tej ferajny 😉 ?

Zmagania trwają od początku tygodnia, od wznowienia mapy globalnej w poniedziałek 30 października. Wylądowaliśmy na El Halufie u N0MI i zaczęliśmy cisnąć naszych byłych kolegów z GE-BW. Chłopaki z MIRKO chyba są na nas obrażeni, bo któregoś dnia, nudziło się nam na mapie i z przyjacielską wizytą odwiedziliśmy ich na Zatoce Rybackiej (Gałacz), zabierając tę prowincję, by następnego dnia chcieć im ją oddać. Jako, że była ona warta „30 000” golda, a w tym MIRKO to chyba same poważne człowieki (czyt. nie zrozumieli gestu), nie udało się porozumieć, no i zaczęliśmy się wzajemnie „napierdzielać”. Do dzisiaj w jakże miłej atmosferze (reporter wojenny lepiej, żeby tego nie relacjonował na żywo…), codziennie wieczorem, suną dywizje jedna za drugą, na prowincje naszych przeciwników i tak to pewnie będzie jeszcze kilka dni, tygodni trwało… chyba, że się nam znudzi i obierzemy sobie inny cel.

W końcu jednak coś się dzieje, nawet jeśli w pojedynkę walczymy, to mamy fun i o wiele bardziej to chwalebne, aniżeli kumać się w kilka klanów, na jeden, w dodatku niezbyt mocarny 😉 .

Trzymajcie kciuki za nas!

 

29

Komentarze (2)

Takie kółko zakreślony choby cały rejon wasz…..

Chodziło nam o rejon walk.

Zostaw komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Facebook

YouTube