Wieści z mapy globalnej

mapa

Kończy się drugi tydzień, naszej nieprzerwanej obecności na mapie. Z trójki klanów, które nas atakowały, udało się wyeliminować MIRKO. Następnie, po wewnętrznej naradzie Dowództwa, zwyciężyła opcja dogadania się z sąsiadami. W między czasie, koledzy z N0MI 3x miło odbili się od nas na Ruinbergu, a AVIR-y zajęły się codziennymi potyczkami z FORGE. Z nowych sąsiadów, na ostatnie dni mapy globalnej przed kampanią, wylądował znany klan z zachodniej Francji, tj. C_V.

Ostatnie dni przed zamrożeniem mapy globalnej, już niewiele się powinno u nas zmienić. Raczej dotrwamy, w tym miejscu, w którym jesteśmy.

Ogólnie, na pełne podsumowanie sezonu w naszym wykonaniu, przyjdzie jeszcze pora, niemniej jednak, odczucia jakie mamy, wobec tego co WG przygotowało, nie są pozytywne. Ten sezon był po prostu nudny! Równie dobrze można go było odpuścić, niż ciułać te śmieszne ilości golda, po 1000 czy niekiedy 2000 na dzień. Reszta była zarezerwowana dla fioletów i tych mocniejszych klanów.

Nie tędy droga naszym zdaniem. Sezony nr IV i V, dla średnich klanów jak nasz, były o wiele ciekawsze i bardziej dochodowe, za wysiłek i czas poświęcony na grę. Ubolewamy, że WG uległo „płaczącym” fioletom i zdecydowało się na farmerski tryb CW.

 

27

Zostaw komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Facebook

YouTube