Szukamy Dowódcy GE-BW!

GE-BW3

Zwracamy się do ogółu polskiej społeczności WoT z pytaniem o możliwość i jednocześnie z propozycją poprowadzenia naszego drugiego klanu, tj. [GE-BW] Gwardia Elitarna – 1 Batalion Wsparcia. Jego struktury są dostępne tutaj: klik. Klan już dłuższy czas jest nieaktywny, ale ma swoją historię i brał udział w wielu kampaniach, starciach CW oraz twierdzach. Kilkanaście miesięcy temu, jeden z klanowiczów zmanipulował i „ukradł” ludzi z naszego drugiego klanu, usuwając wszystkie konta, tworząc inny klan, który następnie się rozpadł…

Chcielibyśmy nasz drugi klan reaktywować, stworzyć drugi równorzędny twór, który „ramię w ramię” będzie z głównym klanem toczył boje na mapie globalnej na „królewskich” X-tych tierach.

Kogo szukamy? Kilku osób z doświadczeniem na stanowisku oficera kadrowego lub wykonawczego w prowadzeniu spraw klanowych (min. 6 miesięcy), mających wieczorami trochę czasu wolnego, gotowych podjąć się w/w wyzwania, mających swój własny pomysł oraz wizję na taki „drugi” klan.

Statystycznie, kandydaci powinni mieć minimum kolorek „zielony”, tj. min. ogólny WN 1350 oraz recent min. 1900. Wiek niestety tutaj ma również znaczenie, do prowadzenia klanu poszukujemy kandydatów powyżej 20-go roku życia.

Co oferujemy? Jako główny klan zapewnimy pomoc w rekrutacji oraz rozbudowie twierdzy na X-ty poziom, a także support w działaniach na mapie globalnej. Ponadto, dajemy możliwość przebywania z nami na wspólnym tsie, dostęp do forum wewnętrznego (jeżeli będzie to konieczne, osobnego aniżeli główny klan), a także możliwość umieszczenia treści na naszej stronie internetowej w kontekście spraw drugiego klanu.

Dwie kwestie nie podlegają negocjacji, tj. stanowisko dowódcy klanu w GE-BW jest nietykalne (tym samym nie ma możliwości drastycznej zmiany nazwy klanu), przyjmujemy na stanowisko Oficera Wykonawczego i niżej, ponadto nasz drugi klan ma prowadzić spójną politykę działań na mapie globalnej z głównym klanem.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu poprzez system PW w grze z Dowództwem GE-PL.

 

37

Zostaw komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Facebook

YouTube