Rekrutacja

Witaj (nie)znajomy!

Skoro już tutaj zajrzałeś, najwidoczniej jesteś zainteresowany, by dołączyć w szeregi klanu GE-PL

Podstawowe informacje na temat formacji oraz jak dołączyć, znajdują się poniżej.

Zainteresowane wstąpieniem w szeregi klanu osoby, zapraszamy najpierw do działu O nas, by poznać historię, osiągnięcia oraz by dowiedzieć się coś więcej o community GE-PL.

Do klanu zapraszamy osoby, które spełniają aktualne wymagania (kryteria przyjęcia), szukający stabilnego miejsca, posiadający ambicje do „bicia” lepszych od siebie oraz systematycznego podnoszenia swojego warsztatu gry, preferujący bardziej rozgrywki zespołowe aniżeli randomy (jeżeli randomy, drużynki/twierdze, turnieje z kolegami z innych klanów są dla Ciebie ważniejsze – nie marnuj naszego czasu).

Uwaga!

Do klanu nie są przyjmowani gracze, bez wcześniej przeprowadzonej rozmowy z którymś z oficerów werbunkowych.

Okres próbny w klanie trwa 30 dni (wyjątkowo może zostać skrócony, za przejawiane zdolności/talenty i znaczne zasługi dla społeczności GE-PL w trakcie jego trwania).                      

Jeżeli uważasz, że spełniasz określone wymagania, prosimy skontaktuj się z którymś z rekruterów (najlepiej PW w grze, bądź na forum WoT).

Drugą opcją złożenia podania, jest odpowiedź w ankiecie rekrutacyjnej: kliknij. Z wybranymi osobami, skontaktujemy się w ciągu 7 dni od daty przesłania formularza.

Oficerami werbunkowymi w klanie GE-PL, są:

W przypadku zainteresowania dołączenia większą grupą do klanu, przedstawiciel grupy proszony jest o kontakt z oficerem wykonawczym ds. personalnych, tj. Dewcio.

W sprawach GE-BR (nasz drugi klan), prosimy o kontakt najlepiej z:

Z kolei, jeżeli jesteś zainteresowany, by dołączyć do GE-BW (nasz trzeci klan), to prosimy najlepiej o kontakt z:

Więcej informacji na stronie klanu: kliknij

Facebook

YouTube