Rekrutacja

Witaj (nie)znajomy!

Skoro już tutaj zajrzałeś, najwidoczniej jesteś zainteresowany, by dołączyć w szeregi klanu GE-PL

Podstawowe informacje na temat formacji oraz jak dołączyć, znajdują się poniżej.

Zainteresowane wstąpieniem w szeregi klanu osoby, zapraszamy najpierw do działu O nas, by poznać historię, osiągnięcia oraz by dowiedzieć się coś więcej o community GE-PL.

Do klanu zapraszani są wszyscy, którzy spełniają aktualne wymagania (kryteria przyjęcia), szukający stabilnego miejsca, posiadający ambicje do „bicia” lepszych od siebie oraz systematycznego podnoszenia swojego warsztatu gry, preferujący bardziej rozgrywki zespołowe aniżeli randomy (jeżeli randomy, drużynki/twierdze, turnieje z kolegami z innych klanów są dla Ciebie ważniejsze – nie marnuj naszego czasu).

Uwaga!

Do klanu nie są przyjmowani gracze, bez wcześniej przeprowadzonej rozmowy z którymś z oficerów werbunkowych.

Okres próbny w klanie trwa 30 dni (wyjątkowo może zostać skrócony, za przejawiane zdolności/talenty i znaczne zasługi dla społeczności GE-PL w trakcie jego trwania).                      

Jeżeli kandydat do klanu uważa, że w 100% spełnia określone wymagania, proszony jest o skontaktowanie się z którymś z rekruterów (najlepiej PW w grze, bądź na forum WoT).

Oficerami werbunkowymi w klanie GE-PL, są:

W przypadku zainteresowania dołączenia większą grupą do klanu, przedstawiciel grupy proszony jest o kontakt z oficerem kadrowym, tj. kawi15.

W sprawach GE-BW, prosimy o kontakt najlepiej z:

Informujemy, że rekrutację przed Operacją Gambit zamykamy z końcem dnia 20 listopada. Po tym dniu, przyjęcia do klanu będą się odbywały w drodze wyjątku, za zgodą Dowództwa klanu.

Zainteresowanych dołączeniem, jednocześnie powiadamiamy, że nie poszukujemy do klanu graczy, którzy przychodzą po czołg/obligacje. Takie kandydatury będą wyłapywane i nawet w trakcie kampanii będziemy takim osobom dziękować za grę.

Do klanu zapraszamy graczy, spełniających aktualne wymagania dostępne tutaj.

O skuteczności naszego klanu w eventach o w/w tytule, można z kolei przeczytać tutaj.

Facebook

YouTube