Reaktywacja GE-BW vol. 3

GE-BW2

Na wstępie kilka słów wyjaśnienia. Ostatnim czasem mieliśmy trochę problemów informatycznych, posypało nam się trochę ustawień na serwerze, więc niniejszą informację publikujemy z drobnym poślizgiem. Obecnie już wszystko funkcjonuje bez zarzutu, mamy dosyć dobrze wyspecjalizowaną kadrę klanową również w takich sprawach, dzięki czemu udało się ugasić ten mały pożar i możemy ponownie zacząć publikować treści w naszym dziale Aktualności.

Z dniem 4 września br. rozpoczęliśmy poważnie 3-ci raz reaktywację klanu GE-BW. Dowództwo tego oddziału objął kolega raf120099, który wcześniej rozporządzał w klanie [1_PBP] 1.Polska Brygada Pancerna.

Zapewne dla wielu z Was – uważnych obserwatorów, decyzja Dowództwa głównego klanu w tym temacie może być niezrozumiała, tym bardziej, że statystycznie GE-BW szału nie robi. Mamy jednak swoje powody, dla którego chcemy mieć 3-ci (lub 4-ty klan, nie licząc oddziału Weteranów).

W hierarchii klanów, [GE-BW] Gwardia Elitarna – 1-wszy Batalion Wsparcia obecnie zajmuje 3-cią pozycję, po GE-PL i GE-BR. Nie jest to nasza akademia i nie będzie. Nie tworzymy takich klanów, by kogoś uczyć gry w World of Tanks. Szukamy samodzielnych graczy, którzy mają pomysł i wizję by wspomóc działania głównego klanu w zmaganiach na europejskim serwerze World of Tanks. Liczymy, że znajdziemy chętnych do wspólnej gry pod banderą GE. To szansa szczególnie dla tych, co z jakiegoś powodu nie mogą się obecnie dostać do głównego klanu, a chcieliby się pokazać, zostać zauważeni – o wiele łatwiej będzie ten cel zrealizować dołączając najpierw do GE-BW, czy GE-BR.

Wszelkie istotne informacje, o tym kto rekrutuje, jakie są wymagania, znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy aktywnych graczy, spełniających wymogi rekrutacyjne.

15

Zostaw komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Facebook

YouTube