Reaktywacja GE-BW vol. 3

GE-BW2

Na wstępie kilka słów wyjaśnienia. Ostatnim czasem mieliśmy trochę problemów informatycznych, posypało nam się trochę ustawień na serwerze, więc niniejszą informację publikujemy z drobnym poślizgiem. Obecnie już wszystko funkcjonuje bez zarzutu, mamy dosyć dobrze wyspecjalizowaną kadrę klanową również w takich sprawach, dzięki czemu udało się ugasić ten mały pożar i możemy ponownie zacząć publikować treści w naszym dziale Aktualności.

Z dniem 4 września br. rozpoczęliśmy poważnie 3-ci raz reaktywację klanu GE-BW. Dowództwo tego oddziału objął kolega raf120099, który wcześniej rozporządzał w klanie [1_PBP] 1.Polska Brygada Pancerna.

Zapewne dla wielu z Was – uważnych obserwatorów, decyzja Dowództwa głównego klanu w tym temacie może być niezrozumiała, tym bardziej, że statystycznie GE-BW szału nie robi. Mamy jednak swoje powody, dla którego chcemy mieć 3-ci (lub 4-ty klan, nie licząc oddziału Weteranów).

W hierarchii klanów, [GE-BW] Gwardia Elitarna – 1-wszy Batalion Wsparcia obecnie zajmuje 3-cią pozycję, po GE-PL i GE-BR. Nie jest to nasza akademia i nie będzie. Nie tworzymy takich klanów, by kogoś uczyć gry w World of Tanks. Szukamy samodzielnych graczy, którzy mają pomysł i wizję by wspomóc działania głównego klanu w zmaganiach na europejskim serwerze World of Tanks. Liczymy, że znajdziemy chętnych do wspólnej gry pod banderą GE. To szansa szczególnie dla tych, co z jakiegoś powodu nie mogą się obecnie dostać do głównego klanu, a chcieliby się pokazać, zostać zauważeni – o wiele łatwiej będzie ten cel zrealizować dołączając najpierw do GE-BW, czy GE-BR.

Wszelkie istotne informacje, o tym kto rekrutuje, jakie są wymagania, znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy aktywnych graczy, spełniających wymogi rekrutacyjne.

9

Zostaw komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Facebook

YouTube