Nowy klan z rodziny GE-PL!

GE-BR

Informujemy, iż z dniem 21 czerwca br. rozpoczyna działalność nasz kolejny klan, tj. [GE-BR] Gwardia Elitarna – 2-gi Batalion Rozpoznania. Nasz 2-gi klan, tj. [GE-BW] Gwardia Elitarna – 1-wszy Batalion Wsparcia niestety nie dał rady, nie wnikając w szczegóły, nie udało się znaleźć właściwych osób do poprowadzenia tego oddziału. Być może wrócimy do tematu, jeżeli ktoś złoży nam poważną i konkretną propozycję odbudowy GE-BW. W tej sprawie prosimy o kontakt z dowództwem GE-PL poprzez system PW w grze lub na forum WoT-a. 

Coś o naszym drugim oddziale (tj. GE-BR)? Otóż kilka dni temu zgrana paczka ludzi przyszła do nas z propozycją budowy dla nas 2-go klanu z prawdziwego zdarzenia. Po dłuższej rozmowie, udało się dojść do wstępnego porozumienia. Wszystko ustaliliśmy i podjęliśmy decyzję, że startujemy. Chcemy podkreślić, iż GE-BR to nie akademia naszego głównego klanu. Takiej nie chcemy i nie zamierzamy tworzyć. 

Czy drugi bądź kolejny klan jest nam potrzebny? Tak, ponieważ główny klan jako jeden z topowych na serwerze EU, potrzebuje mieć większe pole manewru na mapie globalnej, a także dodatkowe możliwości uczestniczenia w grach wojennych, a także „support” szeroko rozumianych spraw personalnych. 

Serdecznie zapraszamy do naszego 2-go Batalionu Rozpoznania wszystkich kandydatów, którzy chcieliby z nami budować sukces rodziny klanów pod sztandarami Gwardii Elitarnej, a obecnie nie spełniających wymogów przyjęcia do głównego klanu. Z całą pewnością, dużo łatwiej będzie dołączyć do GE-PL z 2-go oddziału, aniżeli grając w pojedynkę lub w innym klanie.

Dowództwo GE-PL oraz GE-BR

34

Komentarze (2)

GdzieJestPodsumowanieKURŁA

Ej że, Panie Redaktorze
Jak to tak, już drugi tydzień czekamy na podsumowanie kolejnej kampanii :<

Będzie kiedy będzie 🙂

Zostaw komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Facebook

YouTube